Leasing ŠKODA

W XI edycji konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2017, Złote Godło w kategorii QI Product zdobyły dwa bliźniacze produkty finansowe Volkswagen Financial Services: ŠKODA Leasing Niskich Rat i ŠKODA Kredyt Niskich Rat.

Najwyższa Jakość Quality International 2017 to największy ogólnopolski program konkursowy promujący jakość produktów i usług. w tym roku odbywa się jego XI edycja, realizowana pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Najwyższa Jakość QI skupia przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium Polski, a Godło Najwyższa Jakość QI jest znakiem rozpoznawalnym na arenie międzynarodowej przez klientów i kontrahentów.
Dlaczego produkty finansowe dedykowane klientom marki ŠKODA zyskały uznanie Kapituły Konkursu? Ponieważ stanowią one element szerokiej oferty opartej na najwyższej jakości: klienci z jednej strony otrzymują niezawodny, świetnie wyposażony samochód w atrakcyjnej cenie, a z drugiej – zestaw wygodnych rozwiązań finansowych, serwisowych i ubezpieczeniowych.

Korzyści ŠKODA Leasing Niskich Rat
rowzwiń szczegóły
Korzyści Leasing 101%
rowzwiń szczegóły

ŠKODA Leasing Niskich Rat

ŠKODA Leasing Niskich Rat to oferta dla tych, którzy chcą korzystać z połączenia zalet podatkowych leasingu operacyjnego z niską miesięczną ratą. Na koniec kontraktu samochód można wykupić lub zwrócić i zdecydować się na kolejny nowy model.

niskie raty

Korzyści dla Twojej firmy

ŠKODA Leasing Niskich Rat to oferta dla tych, którzy chcą korzystać z połączenia zalet podatkowych leasingu operacyjnego z niską miesięczną ratą. Na koniec kontraktu samochód można wykupić lub zwrócić i zdecydować się na kolejny nowy model.

 • niskie obciążenie miesięczne firmy,
 • możliwość częstszej i komfortowej wymiany auta na nowe – co 2, 3, 4 lub 5 lat
 • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych,
 • okres leasingu: 24, 36, 48 lub 60 miesięcy,
 • zmienne oprocentowanie w zależności od wybranego okresu leasingu,
 • opłata wstępna od 0% do 45% wartości,
 • rynkowa wartość wykupu, w zależności od okresu leasingowania i deklarowanych rocznych przebiegów,
 • oferta obejmuje wszystkie modele ŠKODA,
 • minimum niezbędnych formalności i dokumentów,
 • wszystko na miejscu w salonie - sprzedawca pomoże załatwić Ci wszystkie formalności. co 2, 3 lub 4 lata24, 36 lub 48 miesięcy

ŠKODA Leasing z niską wartością końcową

Leasing 101% daje Twojej firmie możliwość zakupu samochodu bez konieczności angażowania dużych środków finansowych na ten cel. Rozwiązanie szczególnie polecane firmom, które są zainteresowane sfinansowaniem floty oraz wykupem pojazdów po zakończeniu umowy leasingowej. SKODA Leasing 101% to również doskonałe rozwiązanie dla firm nowych.

leasing operacyjny

Korzyści dla Twojej firmy

ŠKODA Leasing 101% to oferta dla tych, którzy chcą korzystać z połączenia zalet podatkowych leasingu operacyjnego z niską miesięczną ratą. Na koniec kontraktu samochód można wykupić lub zwrócić i zdecydować się na kolejny nowy model.

 • zwiększasz płynność finansową firmy, nie rezygnując z pozostałych inwestycji
 • nie angażujesz znacznych środków na zakup samochodu na firmę
 • oszczędzasz czas dzięki prostym procedurom i minimalnym formalnościom
 • wysokość rat leasingowych dopasowujesz do możliwości finansowych firmy
 • raty leasingu wliczasz do kosztów uzyskania przychodu
 • korzystasz z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy doradcy lub chcesz poznać ofertę? Napisz do nas.

(obowiązkowy)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
x
W górę
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
-->-->