Dlaczego warto wybrać samochody ŠKODA

ŠKODA to numer 1 na polskim rynku.

Marka ŠKODA przekonała do siebie liczne grono Klientów, których wciąż przybywa. Nasze samochody słyną z doskonałej jakości, funkcjonalności, ponadczasowego designu, przestronnych wnętrz, dynamicznych i oszczędnych silników, a przede wszystkim korzystnej relacji ceny do jakości. Atrakcyjne ceny oraz niskie koszty eksploatacji są kluczowymi argumentami przemawiającymi za zakupem samochodów tej marki.

ŠKODA to najlepszy partner Twojej firmy.

ŠKODA już po raz dziesiąty z rzędu jest niekwestionowanym liderem sprzedaży samochodów osobowych w Polsce, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i flotowych. Na ten sukces składa się wiele czynników, w tym m.in. solidność wykonania naszych pojazdów oraz najwyższy poziom obsługi. Samochody ŠKODA przekonują przede wszystkim świetną relacją jakości do ceny, wysokim poziomem bezpieczeństwa i Przemyślanymi rozwiązaniami, ułatwiającymi codzienne podróżowanie.

ŠKODA nie tylko sprzedaje samochody, ale również dba o to, aby jej klienci flotowi, fleet menagerowie byli świadomi nowinek dotyczących zarządzanych przez nich pojazdów. Podczas zajęć we Flotowym Centrum Szkoleniowym mamy możliwość otwarcie porozmawiać o zaletach samochodów, nowościach technicznych, nowych pomysłach konstruktorów. Możemy również poruszyć nurtujące nas tematy, także te wrażliwe. Na każde z nich zawsze znajdzie się odpowiedź, a każde wątpliwości zostają rozwianie przez specjalistów.

 

 

PAKIETY SERWISOWE DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

PAKIETY SERWISOWE DLA
KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Chcesz, aby Twoja ŠKODA była dostępna jak w abonamencie? Poznaj ŠKODA Leasing Niskich Rat i zobacz korzyści dla Twojej firmy: wyjątkowo niska miesięczna rata; opłata wstępna już od 0% wartości auta; okres leasingu – 2, 3 lub 4 lata; 2 możliwości zakończenia kontraktu: zwrot auta do dealera lub wykup pojazdu. W przypadku zwrotu auta: brak kłopotów z odsprzedażą (gwarantowana wartość odkupu samochodu); możliwość zmiany na nowe (w ramach kolejnej umowy leasingowej); szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW, Assistance; ubezpieczenie wartości fakturowej RTI; zabezpieczające w przypadku wystąpienia kradzieży lub szkody całkowitej; wszystkie formalności załatwiane w salonie z pomocą doradcy; decyzja leasingowa w 90 minut; możliwość skorzystania z Pakietu dla Biznesu.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy doradcy lub chcesz poznać ofertę? Napisz do nas.

(obowiązkowy)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
x
W górę
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
-->-->